X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيداخبار لحظه اي - شنيده هاي بازار

شنيده هاي بازارhttp://24x7tfs.blogfa.com/post/1823

شنیده شده در پی افزایش 20 درصدی نرخ فروش محصول ذغالسنگ که توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی مبلغ 64 هزار تومان به ازای هر تن در نظر گرفته شده ،کطبس با تعدیل مثبت درآمد خود مواجه شده است. از دیگر سو،این شرکت در مناقصه ای که اخیرأ در سازمان ایمیدرو برگزار شده بود، برنده استخراج 300 هزار تن ذغالسنگ و تحویل آن به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شده است.بدین ترتیب ادامه رشد قیمتی این سهم در بازار دور از انتظار نخواهد بود.

.........................................

گفته شده با افزایش 20 درصدی نرخ فروش محصول ذغالسنگ ،کشرق نیز با افزایش مطلوب درآمدهای خود روبرو گردیده که پس از ابلاغ رسمی نرخ جدید که احتمالأ از اول ماه آینده صورت خواهد گرفت،موجبات رشد بیشتر قیمت سهام این شرکت ارزنده را فراهم ساخته است.

..........................................

شنیده شده در پی برگزاری مجدد مجمع عمومی شتران و عدم تقسیم سود مناسب،بار دیگر سهامداران این شرکت در معرض نزول شدید قیمت سهام خود پس از بازگشایی قرار گرفته اند و عدم توجه به منافع سهامداران در مجمع،آنان را با ضرر قابل توجهی مواجه خواهد ساخت.این در حالیست که نهاد ناظر نیز به دلیل وجود ابهامات فراوان در بودجه و صورتهای مالی شرکتهای پالایشگاهی،رغبت چندانی به بازگشایی نمادهای فوق در آینده نزدیک ندارد


برچسب ها :

نويسنده : tiktak | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 308 | ديدگاه(0) |1392/5/12

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2010-2012 http://tiktak.samenblog.com/ All Rights Reserved